Montaż systemów przeciwpożarowych przez firmę Allfire

O bezpieczeństwie w przypadku wystąpienia zagrożenia pożarowego w ogromnym stopniu decyduje nie tylko sama jakość wykonania elementów stolarki przeciwpożarowej znajdujących się w budynku, ale również sposób ich montażu. Montaż powinien natomiast zostać poprzedzony sporządzeniem szczegółowych i specjalistycznych projektów, które będą uwzględniać wszystkie czynniki, mogące przyczyniać się do wzrostu zagrożenia pożarowego.
Montaż systemów przeciwpożarowych a bezpieczeństwo
Zadaniem wszystkich drzwi, bram, klap oraz kurtyn i rolet przeciwpożarowych jest wyznaczanie stref pożarowych w momencie pojawienia się zagrożenia. W każdej tego typu sytuacji muszą one zamykać się płynnie i skutecznie, bez względu na kąt rozwarcia. To właśnie one są główną barierą zatrzymującą rozprzestrzenianie się dymu i ognia, dlatego też nie możemy doprowadzić do tego, aby jakakolwiek nieprawidłowość w ich działaniu zadecydowała o zdrowiu i życiu osób przebywających w obiekcie. Elementy wchodzące w skład systemów przeciwpożarowych wymagają zarówno dokładnego montażu, jak i regularnego serwisu. Tylko wtedy możemy być pewni o ich 100% skuteczności.
Profesjonalny montaż ALLFIRE
W naszej firmie poza dostarczaniem najlepszych rozwiązań z zakresu stolarki przeciwpożarowej, świadczymy również usługi profesjonalnego montażu. Wszystkie czynności są wykonywane przez najlepszych i wykwalifikowanych pracowników w sposób staranny, dokładny oraz zgodny z obowiązującymi normami prawnymi. Przed rozpoczęciem każdego montażu rzetelnie planujemy przebieg wszystkich robót, po przeprowadzonej wcześniej wizji lokalnej na miejscu inwestycji.
Jak przebiega montaż wykonywany przez zespół ALLFIRE? Wykonujemy zarówno montaż elementów sterujących, jak i montaż elementów wykonawczych.
W skład montażu elementów sterujących wchodzą:
 • Dostawa elementów systemu,
 • Przygotowanie odpowiedniego okablowania dla systemu,
 • W przypadku montażu klap, odpowiednie przygotowanie otworów oraz obróbka klap wewnątrz i na zewnątrz po zakończonym montażu,
 • Montaż centrali sterującej,
 • Montaż przycisków oraz czujników,
 • Uruchomienie systemu, weryfikacja jego prawidłowego działania,
 • Krótkie szkolenie dotyczące ich użycia.
W skład montażu elementów wykonawczych wchodzą:
 • Ocena warunków montażowych,
 • Dostawa odpowiednich podzespołów wraz z odpowiadającymi urządzeniami sterującymi,
 • W przypadku drzwi, klap i okien przygotowanie odpowiednich otworów,
 • Przygotowanie odpowiedniego okablowania,
 • Montaż odpowiednich podzespołów,
 • Uruchomienie systemu, weryfikacja jego prawidłowego działania.
Dlaczego warto wybrać usługę montażu w ALLFIRE?

Mamy indywidualne podejściem do każdego zamówienia

Każdy montaż poprzedzamy wizją lokalną, po której opracowujemy szczegółowy plan działania, uwzględniający specyfikę danego budynku oraz osobiste wymagania Klienta. Przystępując do czynności faktycznych, poza umiejętnościami technicznymi, dysponujemy również wymaganą wiedzą z zakresu obowiązujących norm budowlanych, co pozwala nam na prawidłowe wykonanie każdego zadania.

Fachowym wsparciem i pomocą

Na każdym etapie realizacji zamówienia służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań, udzielamy rad oraz potrzebnych konsultacji. Nasi Klienci zawsze mogą być pewni jakości i niezawodności otrzymanych produktów.

Kompleksowością usług

Nie poprzestajemy na samym montażu. Nasi inżynierowie po zainstalowaniu wszystkich systemów przeprowadzają specjalne szkolenia ze sposobu ich obsługi oraz oferowanych funkcji. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo oraz niezawodność użytkowania. Nasza oferta obejmuje ponadto serwis oraz konserwację urządzeń.

Z ogromną chęcią udzielimy Państwu wszelkich informacji, wskazówek bądź posłużymy radą.
Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową:

Postaw na jakość – wybierz ALLFIRE!